POMPY WODY I KLIMATYZATORY

Energooszczędne pompy ciepła
jakość, niezawodność

FIXA ENERGY

Pompy ciepła

Zapewniamy pełen zakres usług

Obecnie pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych dostępnych na rynku. Większość produkowanych modeli do wytwarzania energii grzewczej wykorzystuje prąd elektryczny do napędu sprężarki oraz energię odnawialną w postaci: powietrza, wody lub gruntu. Ze względu na termodynamiczne właściwości czynnika znajdującego się w instalacji pompy ciepła, by wytworzyć 5 kW energii grzewczej wystarczy dostarczyć jedynie 1 kW energii elektrycznej. Pozostałe 4 kW to energia cieplna odzyskana z tzw. dolnego źródła. Każde urządzenie charakteryzuje się innym współczynnikiem efektywności energetycznej określanym jako SCOP lub COP. Dzięki nim jesteśmy w stanie w prosty sposób określić, które urządzenie jest wydajniejsze a przez to bardziej efektywne i ekonomiczne w eksploatacji.

wsparcie projektowe

kompleksowe dostawy urządzeń

serwis gwarancyjny

POMPY CIEPŁA I KLIMATYZATORY

FIXA ENERGY

W nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie pompa ciepła powietrze-woda jest w stanie zaspokoić pełne zapotrzebowanie budynku na energię grzewczą

Różnorodność oferowanych przez nas produktów pozwala nam przedstawiać kompleksowe oferty na wykonanie instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych o dowolnej wielkości, zgodnie z życzeniami naszych Klientów

klimatyzatory

W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory znanych marek takie jak KAISAI, LG oraz wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość w połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną. 

Pompa ciepła w dzisiejszych czasach pozwala na uniezależnienie się od rosnących cen paliw (oleju opałowego oraz gazu) jest bezobsługowa, dzięki czemu zapominamy o jej istnieniu.

Korzystając z naszej oferty zyskujesz sprzęt w najlepszej cenie oraz gwarancje poprawnego montażu. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę potrzebną do prawidłowej instalacji w Twoim domu.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Do kontrolowania produkcji energii